masz pytania
zadzwoń

781 410 145
63 27 20 731

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pn - Pt  8:00 - 20:00

...to przychodnia z rodzinną tradycją.

Neurologia dziecięca i ogólna

Neurologia to dziedzina medycyny, zajmująca się przede wszystkim schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jeśli odczuwasz dolegliwości bólowe lub osłabienie siły mięśniowej warto odwiedzić lekarza neurologa. Na konsultacje zapraszamy również Pacjentów zmagających się z zaburzeniami czucia, odczuwających szumy uszne i mających zaburzenia równowagi.

 

Lek. med. Wiesław Bartosik – Specjalista Neurologii Dziecięcej i Ogólnej

Neurolog Wiesław Bartosik specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób z zakresu neurologii ogólnej oraz dziecięcej. Zapraszamy na wizytę w gabinecie neurologicznym naszego Centrum MEDYK. Naszym Pacjentom oferujemy leczenie prywatne i w ramach NFZ.

 

Neurolodzy przeglądający wyniki badań

W jakich przypadkach jesteśmy w stanie pomóc?

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami neurologa w Kole, zapraszamy do kontaktu z naszym centrum. W jakich przypadkach są w stanie pomóc specjaliści, których zatrudniamy? Oferują oni leczenie chorób związanych z niepoprawnym funkcjonowaniem mięśni, kręgosłupa oraz przede wszystkim mózgu. W związku z tym, mogą Państwo uzyskać u nas pomoc w przypadku wystąpienia chorób, takich jak między innymi:

  • epilepsja,
  • stwardnienie rozsiane,
  • udar lub guz mózgu,
  • migrena,
  • zapalenie opon mózgowych.

Warto dodać, że nasi lekarze są w stanie pomóc nie tylko w przypadku choroby, ale również w momencie wystąpienia niezdiagnozowanych objawów, wywołanych nieprawidłowym funkcjonowaniem układu nerwowego, objawiającego się na przykład zawrotami głowy, kurczami oraz drżeniem mięśni czy zaburzeniami równowagi.

W przypadku innego rodzaju problemów zdrowotnych, mogą Państwo również skorzystać u nas z usług między innymi reumatologa, radiologa, endokrynologa czy urologa.