masz pytania
zadzwoń

781 410 145
63 27 20 731

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pn - Pt  8:00 - 20:00

...to przychodnia z rodzinną tradycją.

Lekarz ginekolog w Kole

W ramach usług w zakresie ginekologii i położnictwa otaczamy opieką kobiety przygotowujące się do ciąży oraz przyszłe mamy. Nasz ginekolog przeprowadza wszystkie badania profilaktyczne, dzięki którym można uniknąć poważnych chorób żeńskiego układu rozrodczego.

mloda dziewczyna

Badania ginekologiczne

Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu zmian, powodujących problemy w funkcjonowaniu układu płciowego kobiety. Zajmujemy się profilaktyką raka piersi oraz nowotworów szyjki macicy. Nasze Pacjentki mogą skorzystać z zabiegów w zakresie kriochirurgii szyjki macicy. Kobiety w ciąży zapraszamy na regularne wizyty kontrolne, podczas których wykonujemy USG 3D/4D płodu. Pomagamy również kobietom, zmagającym się z zaburzeniami miesiączkowania – dobry ginekolog nie bagatelizuje dolegliwości, na jakie skarżą się Pacjentki. Kładziemy nacisk na wczesne rozpoznawanie chorób. Dlatego przeprowadzamy profilaktyczne leczenie torbieli jajników oraz mięśniaków macicy. Otaczamy również opieką kobiety w okresie menopauzy.

Do naszej kliniki zapraszamy także panie zmagające się z problemem niepłodności.

Dlaczego profilaktyka ginekologiczna jest taka ważna?

Staramy się uświadamiać nasze Pacjentki, jak istotna jest profilaktyka ginekologiczna. Dlatego przy każdej wizycie przypominamy im, że regularne wizyty u specjalisty oraz przeprowadzanie badań, pozwalają wcześnie wykryć choroby nowotworowe, co zwiększa efektywność ich leczenia.

Ginekolog zaprasza Pacjentki z miejscowości Koło oraz pobliskich: Konin, Turek.