masz pytania
zadzwoń

781 410 145
63 27 20 731

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pn - Pt  8:00 - 20:00

...to przychodnia z rodzinną tradycją.

Ginekolog Koło

W ramach usług w zakresie ginekologii i położnictwa otaczamy opieką kobiety przygotowujące się do ciąży oraz przyszłe mamy. Nasz ginekolog przeprowadza wszystkie badania profilaktyczne, dzięki którym można uniknąć poważnych chorób żeńskiego układu rozrodczego.

 

Badania ginekologiczne

Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu zmian, powodujących problemy w funkcjonowaniu układu płciowego kobiety. Zajmujemy się profilaktyką raka piersi oraz nowotworów szyjki macicy. Nasze Pacjentki mogą skorzystać z zabiegów w zakresie kriochirurgii szyjki macicy. Kobiety w ciąży zapraszamy na regularne wizyty kontrolne, podczas których wykonujemy USG 3D/4D płodu. Pomagamy również kobietom, zmagającym się z zaburzeniami miesiączkowania – dobry ginekolog nie bagatelizuje dolegliwości, na jakie skarżą się Pacjentki. Kładziemy nacisk na wczesne rozpoznawanie chorób. Dlatego przeprowadzamy profilaktyczne leczenie torbieli jajników oraz mięśniaków macicy. Otaczamy również opieką kobiety w okresie menopauzy. Do naszej kliniki zapraszamy także panie zmagające się z problemem niepłodności.

 

mloda dziewczyna

Jak często należy odbywać konsultacje u ginekologa w Kole?

Regularne konsultacje ginekologiczne są niezwykle ważne. Należy je odbywać nie tylko w momencie wystąpienia objawów jakiejkolwiek choroby. W tym przypadku ogromne znacznie ma również profilaktyka, dlatego właśnie warto cyklicznie zgłaszać się do naszego ginekologa w Kole. Jak częste powinny być te wizyty? Jest to uzależnione od kilku czynników. Jednym z nich jest między innymi wiek kobiety. W przypadku stosowania antykoncepcji, pacjentka również powinna częściej zgłaszać się do lekarza. Z regularnych usług ginekologa powinny również korzystać kobiety w ciąży. W związku z tym, częstotliwość wizyt w większości przypadków określana jest przez lekarza specjalistę. Jeśli jednak pacjentka nie otrzymała konkretnych wskazówek, do ginekologa powinna wybrać się ona przynajmniej raz w roku.

 

Dlaczego profilaktyka ginekologiczna jest taka ważna?

Staramy się uświadamiać nasze Pacjentki, jak istotna jest profilaktyka ginekologiczna. Dlatego przy każdej wizycie przypominamy im, że regularne wizyty u specjalisty oraz przeprowadzanie badań, pozwalają wcześnie wykryć choroby nowotworowe, co zwiększa efektywność ich leczenia.

Ginekolog zaprasza Pacjentki z miejscowości Koło oraz pobliskich: Konin, Turek.