masz pytania
zadzwoń

781 410 145
63 27 20 731

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pn - Pt  8:00 - 20:00

...to przychodnia z rodzinną tradycją.

Endokrynologia

Prowadzimy szeroko rozbudowaną praktykę endokrynologiczną ukierunkowaną na diagnostykę i leczenie schorzeń. Wykonujemy badania profilaktyczne, mające na celu kontrolę oraz właściwe prowadzenie pacjenta.

Specjalizujemy się we wszechstronnej diagnostyce układu hormonalnego u dorosłych i dzieci. Zapraszamy na wizyty kontrolne, które pozwolą uniknąć nieprawidłowości w rozwoju tarczycy i gruczołów dokrewnych.

 

Lek. Katarzyna Zawadzka-Starczewska – specjalista endokrynolog

Nasz specjalista endokrynolog jest w stanie pomóc w diagnostyce i leczeniu chorób endokrynologicznych, obejmujących choroby tarczycy, przytarczyc, przysadki, nadnerczy, jąder, jajników. Ponadto pomaga on w przypadku zaburzeń miesiączkowania, a także nadciśnienia tętniczego uwarunkowanego hormonalnie. Kiedy jeszcze warto skorzystać z pomocy specjalisty? W przypadku między innymi zaburzeń metabolicznych, takich jak otyłość i insulinooporność.

 

badanie przełyku u pacjenta

 

Jakie badania przeprowadzamy?

W naszym centrum lekarsko-stomatologicznym posiadamy nowoczesne urządzenia i narzędzia, pozwalające nam na wykonywanie specjalistycznych badań. Nie inaczej jest w gabinecie endokrynologicznym. Jakie badania z tej dziedziny można zatem u nas przeprowadzić? Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo wykonać między innymi biopsję aspiracyjną cienkoigłową tarczycy, a także badanie ultrasonograficzne. W przypadku zainteresowania tego rodzaju usługami, zapraszamy do kontaktu i zapisania się na wizytę u lekarza specjalisty.